تمام تلاش Quotex اطمینان از این است که مشتریان پشتیبانی فوق‌العاده‌ای که شایسته آن هستند را دریافت کنند و تجربه داد و ستد آن‌ها بهینه و کاربرپسند باشد. از روند فوق‌سریع تأیید مشتری گرفته تا پردازش فوری وجوه مشتری، هدف ارائه خدماتی بی‌نظیر در همه ابعاد و جوانب است.

تایید مشتری
تایید مشتری در کمتر از 60 دقیقه
پردازش
پردازش بیش از 84% موارد ظرف 15 دقیقه
بازخورد
بیش از 90% بازخورد مثبت

سرعت اجرای سفارش

سرعت اجرای سفارش quotex، که برنده جایزه شده است، تضمین می‌کند که تجربه داد و ستد شما همواره متمایز و عالی است. Quotex به خوبی می داند که برای به دست آوردن بهترین قیمت ممکن، سرعت اهمیتی حیاتی دارد؛ از همین رو، دادوستدهای شما را با سرعتی بی‌سابقه و باورنکردنی اجرا می کند.

بروکر کوتکس

لغزش قیمت

آمار مثبت لغزش قیمت Quotex، که معنای جدیدی به لغزش قیمت بخشیده است، نشان می‌دهد که Quotex فقط به ارائه قیمت درخواست‌شده بسنده نکرده‌، بلکه هدف اجرای سفارشات به بهترین نحو ممکن است. اکثر مشتریان Quotex از طریق لغزش قیمت مثبت، قیمت‌گذاری بهینه دریافت می‌کنند. در واقع، آنچه به دست می‌آید معمولاً بهتر از درخواست اولیه شماست. کاهش لغزش قیمت منفی به یکی از استانداردهای Quotex تبدیل شده و هدف ادامه این رویه است!

لغزش قیمت

قیمت‌دهی مجدد

Quotex صاحب مخزن نقدینگی (liquidity pool) عمیقی است که از طریق بانک‌ها و مؤسسات مالی معتبر تأمین می‌شود؛ این مخزن به Quotex امکان می‌دهد که حتی در مواقعی که بازار نوسانات بسیار بالایی را تجربه می‌کند، سفارشات شما را اجرا کند. قیمت‌دهی مجدد Quotex به سطحی فوق‌العاده پایین و رقابتی کاهش یافته است و قصد دارد آن را به سطحی حتی پایین‌تر از این کاهش دهد!

قیمت دهی مجدد